(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ ги покани членовите на средба со Мицковски во сабота
29-11-2018 РЕГИОН

 

 

Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци денеска на прес конференција упати покана до своите членови и симпатизери во сабота да присуствуваат на средба со лидерот на партијата Мицковски.

 

Исто така беше упатен повик членовите да го ажурираат своето членување.

 

 

 

Додади коментар