(ВИДЕО) И синоќа протестен марш „За заедничка Македонија“ во Кавадарци
17-03-2017 РЕГИОН

 

Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ и синоќа одржа пртостен марш во Кавадарци.

 

Додади коментар