Кавадарчанец нападнат во викендицата на Тиквешко Езеро

Вчера  во 18.30 часот во Полициската станица Кавадарци П.А.(50) од Кавадарци пријавил дека околу 18.00 часот, додека престојувал во дворот на неговата викенд куќа на Тиквешкото Езеро, бил  физички нападнат од С.В.(40) со уште четири непознати лица.

 

Се работи на расчистување на случајот - информираат од СВР Велес.Share

Додади коментар