Пронајден починат маж во викендица на Тиквешко Езеро

Седумдесет и едногодишен маж е пронајден починат во викеница на  Тиквешкото Езеро, во атарот на селото Ресава.

 

Информацијата за КТВ ја потврди  портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

 

Во моментов се врши увид на лице место, засега нема повеќе детали.Share

Додади коментар